Kingston KF436C18BB/32 | 32 GB | DDR4 | 3600 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadKingston
- Mudel: KF436C18BB/32
- Saadavus: 5
-
363€
Kingston KF436C18BB/32 | 32 GB | DDR4 | 3600 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 1715.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 572.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Mälu taktsagedus | 3600 MHz |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Kingston |
| Producer product name | KF436C18BB/32 |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.14 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |




